O nas

Zanim powstała nasza firma, przez wiele lat każdy z nas czynnie uprawiał sporty extemalne – nurkowanie, spadochroniarstwo, wspinaczkę, żeglarstwo, strzelectwo, survival oraz wiele innych. Realizując swoje pasje stworzyliśmy SFORA EXTREME. Proponujemy Wam niekonwencjonalne połączenie wypoczynku z integracją, szkoleń w biznesie z zabawą, dostarczając przy tym niemałej dawki adrenaliny.

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz swoboda w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych pozwala nam zaoferować różnorodne i bogate atrakcje. Mając wytyczne od potencjalnego klienta, jesteśmy w stanie przygotować indywidualny zestaw w 100% odpowiadający wymaganiom i założeniom budżetowym.

Nasze podstawowe atuty to ZGRANI instruktorzy, którzy na co dzień stanowią grupę wieloletnich przyjaciół, Posiadamy niezbędne kwalifikacje i kursy do prowadzenia zajęć linowych, strzeleckich czy wodnych. Do naszych szeregów należą byli żołnierze jednostek specjalnych, pionierzy survivalu w Polsce, absolwenci studiów AWF, a nad bezpiecznym przebiegiem imprez czuwają licencjonowani ratownicy przedmedyczni, medyczni oraz ratownicy wodni, dzięki czemu w swej działalności jesteśmy PROFESJONALNI. Sprzęt, na którym pracujemy jest najwyższej jakości i posiada niezbędne atesty. Wszystko to sprawia, że naszą ekipę tworzą PEWNI SIEBIE  i z chęcią stawiający czoła wszelkim wyzwaniom pracownicy.

Potwierdzeniem najwyższej jakości świadczonych usług jest szerokie grono naszych zadowolonych klientów

Naszym głównym celem jest Twoje zadowolenie i bezpieczeństwo.