I Gminne Zawody Strzeleckie Kowalewa Pomorskiego

21. czerwca Sfora Extreme objęła pieczę nad I Gminnymi Zawodami Strzeleckimi Kowalewa Pomorskiego. Relacja z zawodów dostępna na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Kowalewie Pomorskim. Zachęcamy do lektury!

http://www.kowalewopomorskie.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=6685&Itemid=16

więcej »

24.06.2015 - SENI

24. czerwca w Osadzie Karbówko i jej okolicach przygotowaliśmy zajęcia dla pracowników TZMO SA - Marka SENI. Podzieleni na 4 grupy uczestnicy mogli zjechać rozstawioną w środku lasu kolejką tyrolską, a także wziąć udział w kilku konkurencjach integracyjnych takich jak rozpalanie ognia prymitywnymi sposobami na czas, układanka czy przeprawa pontonem przez Drwęcę.

więcej »

Piknik rodzinny dla firmy Arriva

20. czerwca w Forcie IV odbył się piknik rodzinny dla pracowników firmy Arriva i ich rodzin. Sfora Extreme przygotowała dla uczestników imprezy atrakcje takie jak kolejka tyrolska, strzelnica oraz kilka zabaw typowo integracyjnych. Dziękujemy za wspólnie spędzony dzień!

więcej »

Most komandoski dla Toruńskich Wodociagów

13. czerwca, podczas zorganizowanego w Forcie IV pikniku dla dzieci pracowników Toruńskich Wodociągów, przygotowaliśmy dla najmłodszych jedną z naszych linowych atrakcji - most komandoski. Odważnych nie brakowało, zarówno wśród chłopców, jak i dziewcząt.

więcej »

30.05.2015 Trops

30.05.2015 mieliśmy okazję przeprowadzić kilka konkurencji dla Firmy Trops z Torunia. Wśród atrakcji znalazła się Kolejka Tyrolska nad fosą Fortu IV, strzelanie z ASG czy też most komandoski.

więcej »

30.05.2015 Marbud

30.05.2015 przygotowaliśmy dla Firmy Marbud z Torunia kolejkę tyrolską - zjazd na linie. Jak zawsze atrakcja spotkała się z dużym zainteresowaniem. Dziękujemy!!

więcej »

28.05.2015 Kadet dla Gimnazjum z Gniezna

28. maja na terenie Fortu IV kolejna grupa gimnazjalistów z Gniezna podjęła się próby przejścia szkolenia - Kadet. Kadeci najczęściej poznają, oprócz podstawowej wiedzy geograficznej, militarnej, topograficznej, tematykę survivalową tzn. możliwości poradzenia sobie w skrajnie trudnych warunkach.

więcej »

Kadet dla Uczniów SP nr 38 w Bydgoszczy

31 maja przeprowadziliśmy szkolenie Kadet dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 38 w Bydgoszczy. Żądna przygody grupa nauczyła się m.in. pozyskiwać wodę, rozpalać ogień czy wzywać pomocy. Kadeci zapoznali się także ze sprzętem alpinistycznym i nauczyli wiązania podstawowych węzłów.

więcej »

13.05.2015 - Kadet dla ZSP w Pasłęku

Kolejne zajęcia przygotowujące młodych ludzi do radzenia sobie w trudnych, zagrażających życiu sytuacjach. Nie ma co, ale ta grupa była bardzo żywiołowa i pełna pomysłów.

więcej »

Kadet 11.05.2015

W dniu 11.05.2015 przeprowadziliśmy zajęcia Kadet dla grupy z Gimnazjum z Piły. Dziękujemy za świetną zabawę, dużo śmiechu i pozytywnego nastroju.

więcej »

24.04.2014 - Konkurencje sprawnściowe dla Firmy Świat Sklepów

więcej »

XV Toruński Festiwal Nauki i Sztuki

19. kwietnia, w ramach XV Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki, przeprowadziliśmy warsztaty "Survival dla początkujących, czyli sztuka przetrwania w ekstremalnych warunkach".

więcej »

GPS dla Firmy Ericsson

Dnia 16.04.2015 przeprowadziliśmy imprezę integracyjną GPS dla firmy Ericsson. Dziękujemy uczestnikom za zagorzałą walkę, świetny humor i dużo pozytywnej energii.

więcej »

Zapraszamy do przeczytania artykułu o Preppersach

więcej »

Kadet dla 13. drużyny harcerzy z Rypina

24.01.2015 w okolicach Fortu IV przeprowadziliśmy kolejne zajęcia z programu "Kadet". Uczestnikami była 13. Harcerska Drużyna z Rypina.

więcej »

OLPP

Za oknem ziąb, a my i tak się bawimy. Tym razem mieliśmy przyjemność przeprowadzić zajęcia indorowe dla firmy OLPP - Operatora Logistycznych Paliw Płynnych.

więcej »

PERN Przyjaźń SA

Leśno - nocna przeprawa GPS z Firmą PERN Przyjaźń S.A. Dziękujemy za świetną zabawę!

więcej »

22.11.2014 Contact Center

Uczestnicy wieczornej imprezy GPS, nie zważając na panujące warunki atmosferyczne, mieli za zadanie dotrzeć za pomocą GPS-u do przygotowanych konkurencji znajdujących się zarówno w lesie, jak i na terenie Osady Karbówko.

więcej »

21.11.2014 Tokheim

Tym razem to firma Tokheim miała możliwość zarówno poznania zasad obycia z bronią, jak i doskonalenia umiejętności strzeleckich.

więcej »

Jesteśmy z Wami cały rok!

Dla poprawy komunikacji, usprawniania współpracy, pokonywania blokad i wreszcie - budowania ducha zespołu, wystarczy przemyślana integracja indoor, czyli integracja wewnątrz budynku. Przygotujemy dla Was scenariusz zadań, z których będziecie mogli czerpać i uczyć się współpracy.
Szybko zapomnicie, że za oknem ziąb czy mróz.

więcej »

Jesienne Popołudnie z Grupą Żywiec

Ta impreza to dowód na to, że późne pory dnia czy nocy nie są straszne ani nam ani naszym klientom. Po zmroku konkurencje nabierają rozmachu, stają się jeszcze ciekawsze i pełne adrenaliny. Dziękujemy za świetną zabawę!

więcej »

Strzelnica w Osadzie Karbówko

28 września podczas imprezy organizowanej przez Osadę Karbówko dla firmy Toyota mieliśmy przyjemność pomóc w przeprowadzeniu jednej z atrakcji, jaką była strzelnica. Uczestnicy zabawy mieli tym samym okazję spróbować swoich sił podczas strzelania do celu z wiatrówek oraz łuków.

więcej »

Sfora Extreme została uczestnikiem Programu Rzetelna Firma.

więcej »

Sfora na XVIII Zawodach Strzeleckich Gminy Kowalewo Pom.

W niedzielę 28.09.2014 Sfora brała udział w zawodach strzeleckich organizowanych na zmodernizowanej gminnej strzelnicy w Kiełpinach. Niestety nie udało się nam zająć żadnej godnej pochwały lokaty, ale atmosfera była bardzo pozytywna. W przyszłym roku obiecujemy uzyskać lepsze miejsca :)

więcej »

Integracja Motocyklistów

To już 6. zlot absolwentów moto-szkoły Rafała K. Górskiego. Dnia 27.09.2014 na terenie Fortu IV mogliśmy przeprowadzić konkurencje sprawnościowe dla Absolwentów Moto szkoły z Warszawy.

więcej »

Porwanie Prezesa firmy Gealan Polska

Dnia 26.09.2014 dokonaliśmy kolejnego Porwania Prezesa. Tym razem to pracownicy firmy Gealan Polska mieli za zadanie znalezienie i odzyskanie uprowadzonego Prezesa. Podzieleni na 3 drużyny Uczestnicy dysponowali jedynie 2,5 h na odnalezienie miejsca ukrycia porwanego.

więcej »

10. MANEWRY MILITARNE

20 września Sfora Extreme gościła w Bielsku-Białej, gdzie na zaproszenie zaprzyjaźnionej firmy Adventure-Poland promowaliśmy nas przed Śląskimi przedsiębiorcami, m.in. wystawiliśmy punkt, w ramach którego prezentowaliśmy broń.

więcej »

KADET dla gimnazjalistów z Marek

18 września już trzeci rok z rzędu Ks. Grzegorz z Katolickiego Gimnazjum z Marek, przywiózł do Torunia swoich podopiecznych. Aura zdecydowanie nam sprzyjała, a dzień okazał zdecydowanie za krótki - skończyliśmy zajęcia dopiero po zmroku.

więcej »

Deszczowa impreza dla firmy WBK Bank Zachodni

Dnia 8.09.2014 przeprowadziliśmy dla Firmy WBK Bank Zachodni imprezę pod nazwą „GPS”. Uczestnicy mieli do pokonania odległość ok. 5 km dookoła Jeziora Okonin. Podczas wyprawy napotykali na kolejno rozstawione konkurencje.

więcej »

Kolejne spotkanie z Firmą DACSA

To już kolejny rok, w którym mieliśmy przyjemność przeprowadzić zajęcia integracyjne dla Firmy Dacsa. Dnia 30.08.2014 r na terenie Osady Karbówko podzieleni na 4 drużyny Uczestnicy podeszli do takich konkurencji jak: strzelanie z łuku, strzelanie z procy, lina śmiechu, dziurawa rura, nawigacja we mgle, układanka.

więcej »

HORTEX - porwanie prezesa

To już kolejna impreza pod nazwą „Porwanie Prezesa”, którą zorganizowaliśmy 25.08.2014 dla Firmy Hortex na terenie Osady Karbówko. Uczestnicy byli świadkami spektakularnego i dość ogłuszającego porwania Prezesa swojej firmy. By ich przyszłość zawodowa w firmie pozostała niezachwiana, musieli wykonać przygotowane dla nich konkurencje w celu dotarcia do miejsca ukrycia Prezesa.

więcej »

Red Bull w Twierdzy

Dnia 21.08.2014 na Terenie Twierdzy Toruń Fort IV mieliśmy przyjemność przeprowadzić imprezę integracyjno –sportową dla Firmy Red – Bull. W nawiązaniu do miejsca, imprezę rozpoczęliśmy od musztry, po której podzieleni na 5 grup Uczestnicy mieli za zadanie w jak najszybszym czasie wykonać przygotowane dla nichkonkurencje.

więcej »

Kolejna odsłona półkolonii we Wrotach Kaszub

3 sierpnia po raz kolejny przeprowadziliśmy szkolenie Mini Kadet dla uczniów Creative Dance - szkoły tańca z Rumii. Kadeci wzięli udział w kilku konkurencjach integracyjnych, a także zapoznali się z podstawowymi elementami survivalu.

więcej »

Terenowe Przeprawy GPS dla firmy SAS

3 sierpnia wraz z pracownikami i kontrahentami firmy SAS mieliśmy przyjemność bawić się podczas Terenowych Przepraw GPS. Podzieleni na grupy uczestnicy, kierując się wskazaniami odbiorników GPS, udali się na wyprawę wzdłuż malowniczego jeziora Okonin, gdzie czekały na nich różnego rodzaju logiczno-sprawnościowe zadania do wykonania.

więcej »

Ekstremalna Integracja dla firmy Procurator

31 lipca w Osadzie Karbówko zorganizowaliśmy ekstremalną imprezę integracyjną dla pracowników firmy Procurator. Impreza stanowiła połączenie konkurencji typowo zabawowych z elementami survivalu.

więcej »

"Kawalerskie Popołudnie"

5 lipca w Forcie Przyczółek Mostowy w Toruniu zorganizowaliśmy "Kawalerskie Popołudnie".

więcej »

Porwanie Prezesa dla Visotec Socha z Brodnicy

25 lipca w Osadzie Karbówko po raz kolejny zorganizowaliśmy Porwanie Prezesa, tym razem dla pracowników Visotec Socha z Brodnicy.

więcej »

II tura Mini Szkolenia KADET we Wrotach Kaszub

16 lipca we Wrotach Kaszub kolejna grupa 60 uczniów Szkoły Tańca Szczepan z Gdyni wzięła udział w Mini Szkoleniu KADET.

więcej »

Piknik dla LIS Przetwórstwo Mięsne Sp. z o.o.

12 lipca na uroczysku przy leśniczówce w Mirachowie zorganizowaliśmy piknik dla pracowników Lis Przetwórstwo Mięsne Sp. z o.o.

więcej »

STRUGA SA i Porwanie Prezesa

Również 11 lipca w Osadzie Karbówko zorganizowaliśmy Porwanie Prezesa dla 10 pracowników STRUGA SA.

więcej »

Impreza integracyjna dla firmy CERVA

11 lipca bawiliśmy się wraz z pracownikami firmy CERVA podczas zorganizowanej dla nich w Osadzie Karbówko imprezy.

więcej »

Paintball w Osadzie Karbówko

Również 2 lipca, tym razem w Osadzie Karbówko, mieliśmy przyjemność przygotować imprezę dla 11-osobowej grupy przedstawicieli handlowych branży chemicznej - Reckitt Beckin.

więcej »

Kolonie dla Szkoły Tańca Szczepan z Gdyni

2 lipca we Wrotach Kaszub dla 60 uczniów Szkoły Tańca Szczepan z Gdyni, w ramach ich kolonii, zorganizowaliśmy Mini Szkolenie KADET.

więcej »

Kolejka tyrolska w Osadzie Karbówko

28 czerwca w Osadzie Karbówko podczas pikniku dla pracowników firmy BSB i ich rodzin mieliśmy przyjemność przygotować jedną z naszych atrakcji linowych - kolejkę tyrolską.

więcej »

Kadet dla licealistów z Gniezna

25 i 26 czerwca już po raz trzeci gościliśmy w Forcie IV w Toruniu 46 uczniów III Liceum Ogólnokształcącego z Gniezna.

więcej »

Szkolenie survivalowe dla przedstawicieli Polpharma

17 czerwca w okolicach Osady Karbówko przeprowadziliśmy szkolenie survivalowe dla przedstawicieli firmy Polpharma.

więcej »

Kadet dla gimnazjalistów z Bydgoszczy

16 i 17 czerwca przeprowadziliśmy szkolenie KADET dla gimnazjalistów z Bydgoszczy.

więcej »

Impreza Integracyjna dla Targów Toruńskich

9 czerwca w Osadzie Karbówko mieliśmy przyjemność przeprowadzić imprezę integracyjną dla 45 pracowników Targów Toruńskich.

więcej »

"Panieńskie Popołudnie"

31 maja w Forcie Przyczółek Mostowy w Toruniu zorganizowaliśmy "Panieńskie Popołudnie".

więcej »

Trenowe Przeprawy GPS dla DHL Supply Chain (Polska) Sp. z o.o.

11 czerwca zorganizowaliśmy w Osadzie Karbówko Terenowe Przeprawy GPS dla pracowników DHL Supply Chain (Polska) Sp. z o.o.

więcej »

KADET dla gimnazjalistów z Gniezna

4 i 5 czerwca przeprowadziliśmy szkolenie KADET dla III klasy gimnazjum z Gniezna.

więcej »

Zawody kręglarskie dla firmy JOTA

22 maja w Osadzie Karbówko mieliśmy przyjemność poprowadzić zawody kręglarskie dla firmy JOTA.

więcej »

Komandosi w Osadzie Karbówko

W minioną sobotę zorganizowaliśmy imprezę integracyjną dla firmy MEGAPOL, podczas której podzieleni na 5 grup pracownicy mogli wcielić się w rolę komandosów.

więcej »

Impreza integracyjna firmy Opus Capita w Forcie IV

Sobotni dzień spędziliśmy w Forcie IV, gdzie uczestnicy imprezy integracyjnej dla pracowników Opus Capita mięli okazję spróbować swoich sił na przygotowanych przez nas konkurencjach linowych - moście linowym i kolejce tyrolskiej.

więcej »

Terenowe przeprawy GPS z firmą NEUCA

W miniony piątek po raz kolejny mieliśmy przyjemność przeprowadzić imprezę integracyjną dla firmy Neuca. Jej pracownicy wzięli udział w terenowych przeprawach GPS, które rozgrywały się nad malowniczym jeziorem Okonin.

więcej »

MAJÓWKA 2014

Podjęliśmy ekstremalne wyzwanie! Wraz z zespołem tworzącym Sfora Extreme oraz naszymi przyjaciółmi popłynęliśmy w dół malowniczej rzeki Drwęcy, która uznawana jest za jeden z najpiękniejszych szlaków kajakowych w Polsce.

więcej »

Impreza Integracyjna KOMANDOSI

Kolejny piękny dzień spędziliśmy podczas imprezy integracyjnej rozgrywanej pod hasłem "Komandosi”, a zorganizowanej dla firmy EBRO Armaturen.

więcej »

WESOŁYCH ŚWIĄT

więcej »

Kadeci w mundurach

Nasz autorski program KADET cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W ostatni poniedziałek mieliśmy przyjemność przekazać swoja wiedzę uczniom klasy mundurowej Gimnazjum z Głuchowa.

więcej »

Deszczowa impreza dla hotelu Solaris z Torunia

W minioną niedzielę w Osadzie Karbówko i jej okolicach organizowaliśmy imprezę integracyjną dla pracowników Hotelu Solaris z Torunia. 

więcej »

Zwiedzanie Toruńskich Fortyfikacji

W miniony czwartek (27 lutego) goście Osady Karbówko (Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce) skorzystali z naszej propozycji wyjazdu integracyjno-motywującego pt. :

więcej »

Zimowa impreza w Wiosennej aurze

22 lutego przy pięknej aurze pogodowej przeprowadziliśmy kilka konkurencji integracyjnych dla toruńskiej hurtowni spożywczo - nabiałowej TBW.

więcej »

KADET dla Salezjan z Bydgoszczy 13-14 luty 2013 r.

13-14 luty mieliśmy przyjemność organizować szkolenie KADET dla młodzieży Salezjańskiej z oddziału w Bydgoszczy - Oratorium Dominiczek. Pierwszego dnia uczestnicy zapoznali się ze sprzętem alpinistycznym i przełamali swój strach podczas zjazdu kolejką Tyrolską, Drugiego dnia przeprowadziliśmy zajęcia z zagadnień Survivalui Terenoznawstwa. Kadeci otrzymali pamiątkowe certyfikaty oraz uścisk dłoni instruktorów. 

więcej »

Sfora & TVN Turbo

więcej »

WESOŁYCH ŚWIĄT

więcej »

Impreza dla RENAULT Polska

12 grudnia mieliśmy zaszczyt wraz z Osadą Karbówko zorganizować imprezę int. dla Renault Polska i ich partnerów, przyjaciół. 

więcej »

Porwanie Prezesa

7 grudnia, na forcie IV w Toruniu organizowaliśmy imprezę int. dla firmy GEMIPAP która zaczęła się bardzo spektakularnie, mianowicie uprowadziliśmy prezesa firmy. 

więcej »

Impreza integracyjna na podostródzkim poligonie

10 października mieliśmy przyjemność pomagać w organizacji imprezy integracyjnej dla 80 pracowników firmy Posti. Uczestnicy mieli za zadanie pokonać tor komandosa, podczas którego zmierzyli się z takimi konkurencjami jak: strzelanie z łuku, rzut granatem, czołganie pod zasiekami,

więcej »

Kadet dla uczniów Katolickiego Gimnazjum w Markach

17 września już po raz drugi dla uczniów Katolickiego Gimnazjum im. bł. ks. Bronisława Markiewicza w Markach przeprowadziliśmy szkolenie z serii Kadet. Tym samym kolejna grupa gimnazjalistów dowiedziała się m.in. jak budować schronienie...

więcej »

Impreza dla firmy DACSA

24 sierpnia w Osadzie Karbówko mieliśmy przyjemność przeprowadzić kilka zabaw integracyjnych dla 24 pracowników firmy DACSA. Podzieleni na grupy uczestnicy mogli spróbować swoich sił m. in. w takich konkurencjach jak wyścigi na nartach oraz w spodniach wieloosobowych.

więcej »

Międzynarodowy Zlot Harcerzy i Skautów WICEK 2013

Na początku sierpnia, w setną rocznicę urodzin patrona polskich harcerzy – błogosławionego ks. phm. Stefana Wincentego Frelichowskiego, plac obozowy toruńskiego poligonu gościł uczestników Międzynarodowego Zlotu Harcerzy i Skautów WICEK 2013.

więcej »

Kurs z zakresu udzielania pierwszej pomocy

14 czerwca na terenie Osady Karbówko przeprowadziliśmy szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Uczestnicy dowiedzieli się między innymi jak prawidłowo zabezpieczyć miejsce wypadku komunikacyjnego, wzywać pomoc czy ewakuować poszkodowanych.

więcej »

Kolejka tyrolska w Osadzie Karbówko

4 sierpnia po raz kolejny zorganizowaliśmy kolejkę tyrolską, tym razem w ramach imprezy odbywającej się w Osadzie Karbówko dla firmy pracowników BCB i ich rodzin. Zjazdy cieszyły się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród głodnych wrażeń najmłodszych Uczestników.

więcej »

ARENA XTREME SHOW 9-10 SIERPNIA 2013

9 i 10 sierpnia w Ostródzie na targach sportów ekstremalnych spotkały się branże związane z szeroko pojmowaną aktywnością fizyczną, takie jak rollkarstwo, skateboarding, basejump, BMX, motocross, glajt, stunt, wspinaczka, spadochroniarstwo...

więcej »